20 000 words challenge - #2

13. července 2016 v 17:50 |  20 000 word challenge
Přeji vám krásnou středu, doufám že se máte dobře. Vím že delší dobu nic nevyšlo, ale tak jsou prázdniny a já moc nestíhám a upřímě jsem i docela líná:D To jde taky vidět na tom, že jsem vlastně od minule nenapsala absolutně žádnou další kapitolu, ale tak snad se k tomu nějak dokopu. No stejně jako minule je zde ukázka z knihy a taky tedy to jak na tom jsem, i když se nic nezměnilo.

Nový život?
"David Loock. Tvůj nevlastní bratranec" Představil se, a aniž by na něco čekal, vzal mi kufr a vydal se ven z letiště. Nevlastní bratranec? No, pamatuji si, že když mi bylo asi pět, zaslechla jsem něco o tom, že teta je neplodná, neboli že prostě nemůže mít děti. To by to "nevlastní" vysvětlovalo. Asi si Davida adoptovala. Mezitím co jsem vedla ve své hlavě vášnivou debatu, jsme došli k tmavě zelenému terénnímu autu. David dal kufr do kufru auta a pak mi otevřel dveře. "Prosím princess" Musela jsem se nad tou přezdívkou pousmát, což bylo asi poprvé za dva dny. Vylezla jsem nahoru a usadila se na černou koženou sedačku. Připoutala jsem se a David udělal to samé. Nastartoval a autem se rozezněla písnička "She´s a maniac", kterou právě hráli v rádiu. "Miluju Flashdance" Řekli jsme společně s Davidem najednou a pak se začali smát. "No, co ráda děláš. Já o tobě vlastně nic kromě toho, že je ti 15 a umřeli ti rodiče nevím" Řekl mile. Zase se mi chtělo brečet. Párkrát jsem rychle zamrkala, abych slzy zahnala, ale i přes to mi jedna neposedná slza vyklouzla. "No...já tancuji" Řekla jsem a snažila se znít co nejvíce v klidu. "Promiň, nechtěl jsem tě rozplakat. Tak tancuješ jo? No to nevím, jestli ti teta povolí" Omluvil se a zároveň mě ještě více rozhodil.

Zbývající dny: 48
Počet kapitol: 2 + úvod
Počet slov: 3155

Ještě jen takový malý pokus o vtip, jak tu tak píšu článek, tak v levo je taková lišta a tam je téma týdne "Hluboko uvnitř". Asi si podle obrázku sami domyslete, co mě napadlo když jsem si to přečetla. :D
Teď to bude vypadat že jsem perverzní puberťák.....No ale já jsem fakt jinak docela fine holka....občas:D
Děkuji za přečtení článku a někdy zase na přečtenou:-)

N.G.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama