20 000 words challenge

2. července 2016 v 21:41 |  20 000 word challenge
Zdravím a přeji vám krásný sobotní večer.
Začaly prázdniny a já se rozhodla zapojit do challenge, s názvem 20 000 slov. Jde o to, že během prázdnin, tudíž dvou měsíců musím napsat knihu s minimálním počtem slov 20 000. Budu sem psát jak jsem na tom a také budu přidávat úryvky ze samotné knížky. Jsem zvědavá na vaše názory. Tímto článkem bych to ráda odstartovala.
Zbývající dny: 60
Počet kapitol: 2 + úvod
Počet slov: 3155
Tanec Stínu
Úvod
Stává se vám někdy, že prostě jen tak sedíte a koukáte dolů z útesu. Víte, že stačí jediný krůček a všechno by mohlo skončit. Brečel by vůbec někdo? Rodiče, kamarádi....co po nás vlastně zůstane, když zemřeme? Jen kus kamene s vyrytým nápisem"Navždy budeš v našich srdcích" a jménem, s trochou štěstí i s fotografií. Napadlo vás někdy, jaké to je po smrti? A vůbec, bolí to, když umíráte. Vážně vám před očima proběhne celý život, nebo jsou to jen výmysly? Nikdo to neví a dokonce ani já to nevím. I když občas, když jdu se mi zdá, že někteří lidé smrt dokonale znázorňují. Někdo si myslí, že smrt je příšerná a bojí se jí a někdo, že je to pro člověka vysvobození z tohoto ohavného světa. Co si myslím já? Já vlastně ani nevím. Jedno však vím naprosto jistě. Až budu umírat, zapamatuji si ten pocit dokonale, protože už žádný takový pocit nikdy v životě nezažiju.
Vzhledem k tomu, že jste si pravděpodobně již všimli toho, že jsem psala, že mám vlastně tři kapitoly, a úryvek je tu jen z úvodu, došlo vám, že úryvky budou přidávány jindy, než je napíšu. Pokud to dokončím a vážně toho majestátního počtu slov docílím, přidám sem knihu jako celek. Jsem zvědavá na vaše reakce a názory, které mi můžete psát do komentářů.
- N.G.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marka Marka | Web | 2. července 2016 v 21:49 | Reagovat

ahojky :) jsem zvědavá, jak to zvládneš, sama píšu, ale do tohohle bych nešla protože nejedu na kvantitu ale na kvalitu, dlouho jsem nepsala ani nečetla ale chystám se, snad něco zase vypustim do světa

2 Niall´s girl Niall´s girl | E-mail | Web | 3. července 2016 v 10:38 | Reagovat

Ahoj, no to já upřímě taky a sama se snažím, aby ten děj o něčem byl a snažím se moc na počet slov ne koukat. Navíc nejsem na to sama, je v tom více lidí a vzájemně si píšeme názory. I přes to jsem se rozhodla to sem přidávat abych věděla jak na to budou reagovat ostatní, nezapojení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama